Gwoli ścisłości

21:31

 

Kilka słów o logo, bo wydaje mi się sensowne to wyjaśnić w obliczu tego, co słyszę o tym, co przedstawia. A słyszę różne interpretacje: że to ludzik, babuleńka, kobieta w chuście, coś "bliżej nieokreślonego i abstrakcyjnego", Kenny z South Parku (!:D) ... Pomyślałam nawet, że konkurs nie byłby głupim pomysłem;) Inspiracja pojawiła się, jak zwykle, przez przypadek i to co prawda już jakieś 4 lata temu, kiedy to jedną z rzeczy, które najbardziej wyryły mi się w pamięci z wykładu ze sztuki starożytnej był kubek z Suzy (ok. 4000 przed Chr.) przedstawiający... koziołka :D Od razu go pokochałam i wiedziałam, że przyjdzie czas aby go wpleść w moje życie. Chcąc go za wszelką cenę gdzieś wykorzystać postanowiłam, posługując się nim jako inspiracją, stworzyć nowego, ciut podtuczonego i porządnie wykreślonego geometrycznie zwierzaka. Informuję więc wszem i wobec: tak, to jest KOZIOŁEK :D Znajomi znają mnie co prawda bliżej jako Łosia, ale to inna bajka :)
 

You Might Also Like

12 komentarze

 1. A rzeczywiście koziołek:) Teraz dopiero to widzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli jednak pomysł z wyjaśnieniem nie był zły :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaa... teraz widzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy23/7/11

  jeeezu, faktycznie, koziołek! mnie to przypominało postać z kreskówki, którą widziałam wieki temu i tytułu nie przypomnę sobie za nic.

  OdpowiedzUsuń
 5. O jeju, to faktycznie koziołek ! Moje oczy mnie zawiodły ;] ale ta grafika jest świetną iluzją optyczną ;) Też bym raczej obstawiała na babuleńkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no właśnie, właśnie... a ja z kolei nigdy bym nie wpadła na to, co wy wymyślacie:D

  OdpowiedzUsuń
 7. w pierwotnej wersji miał mieć oczko - może wtedy byłoby łatwiej;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy6/1/12

  Nigdy bym nie pomyslala ze to koziolek.pozdrawiam,nowa czytelniczka Katrina.

  OdpowiedzUsuń
 9. To ja się pochwalę, że jak spojrzałam na logo, to pomyślałam: ooo... Poznanianka czy jak? ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo! Muszę przyznać, że jesteś chyba pierwszą osobą, która od razu skojarzyła to z koziołkiem:D Teraz jest łatwiej bo dodałam w międzyczasie oko:) Jak ten post powstawał było ciut inne, więc zadanie było utrudnione:)

   Usuń
 10. Ha ... z koziołkiem, to bym logo Twojego na pewno nie skojarzyła :)))
  Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy28/12/12

  Teraz dopiero widzę :))
  Jaki słodziAk

  :))

  OdpowiedzUsuń

Facebook