Kończąc ten rok życzeniami

16:05

  
Kiedyś usłyszałam takie oto życzenia: życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, ale oprócz jednego - abyś mogła ciągle marzyć. Właśnie tego chciałabym Wam wszystkim, drodzy Odwiedzający, życzyć w tym ostatnim w tym roku poście. Niech ten Nowy rok przyniesie Wam dodatkowo jeszcze więcej piękniejszych i bardziej radosnych chwil i będzie wypełniony radością tworzenia:)

No i szalonej Nocy! :)

Joanka:) 

PS gwarantuję Wam, że przyszły rok zacznie się "sowio" ;)
PS2 przy okazji chciałabym poinformować Was o pięknym rozdawnictwie organizowamm przez Beads.pl (informacje tutaj) :) 

You Might Also Like

7 komentarze

 1. To ja Ci życzę ab się nie zmieniała, no chyba, że jeszcze bardziej na plus. Świat były piękniejszy gdyby żyło więcej tak pozytywnych i twórczych osób jak ty! Do zobaczenia w 2012!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla Ciebie i Twoich bliskich samych szczęśliwych dni w 2012. Pokładów pomysłowości i cierpliwości przy produkcji kolejnych cudeniek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, ode mnie życzonka na mailu, ale to już wiesz :)
  A co do "sowiego roku", to nie mogę doczekać się swojej sówki :)
  Buziaki ogromne dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, życzymy Ci samych pięknych chwil, myśli i marzeń:) i całej masy sòwkowych (i nie tylko) inspiracji i pomysłòw!! Buźka

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci wielu sukcesów, bądź dla nas inspiracją, tak jak do tej pory :) Najważniejsze to być szczęśliwym i robić to, co się kocha, więc głównie tego Ci życzę:)
  Pozdrawiam ciepło ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwego Nowego Roku

  OdpowiedzUsuń
 7. I Wam życzę wszystkiego tego, co mi życzycie:) :* :*

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad!

Uprzejmie uprzedzam, że wszelkie komentarze wystawiane przez firmy, będące próbą podbicia pozycjonowania swojej strony będą kategorycznie usuwane. Lubię swojego bloga, lubię grzyby, nie lubię pasożytniczych hub!

Facebook

Subscribe