Przerywnik reklamowy.

23:10

Kochani dwie informacje nierobótkowe:

1. Skromna ze mnie dziołcha, to wiecie. Chociaż muszę przyznać, że dzięki blogowi znacznie się ośmieliłam, nauczyłam się mówić o sobie i zauważać wartość w swoich pracach. Ale do rzeczy: postanowiłam się przełamać i i zgłosiłam bloga do plebiscytu na BLOG ROKU 2012 (o, TUTAJ jestem). Wiem, że mam Wasze ogromne poparcie. Prawie codziennie dostaję od Was maile z miłymi słowami, zdjęciami Waszych prac inspirowanych moimi, maile z pytaniami jak nauczyć się szyć, bo mój blog Was zachęca. Doceniacie to co robię, za to ogromnie dziękuję. Razem jesteśmy dla siebie nawzajem siłą :)
Jeśli uważacie, że blog joanka-z.blogspot.com zasługuje na powyższy tytuł to możecie wesprzec moje szanse wysyłając sms o treści G00582 (tam są zera, nie "O") na numer 7122
Głosować można do 31 stycznia do godz.12:00, oddając tylko 1 sms. Głosować można na kilka blogów. Koszt smsa - 1,23zł, wejście do drugiego etapu, bezcenne! Dochód z sms przeznaczony zostanie na cele charytatywne.


2. Wyprzedaję na Allegro ubrania z szafy. Wśród nich są m. in: szyta przeze mnie kamizelka, totalnie unikatowe handmade'owe sukienki po mamie i babci z lat 60-tych, 80-tych, biżuteria z lat 80-tych, z PRLu, ze Stanów. Total vintage, który... no nie ukrywam moim stylem nie jest ;)  Rzeczy zalegały mi od dawna w szafie, a nie mam pomysłu co z nimi zrobić - być może Wam wpadną w oko albo w głowach zrodzi się Wam pomysł na jakąś ciekawą przeróbkę :) Stąd licytacje tylko od 5 zł. 


Allegro Joanki - KILK

Z informacji robótkowych:
- dopiero na zdjęciu zauważyłam, że trzymam nożyczki w prawej ręce i umiem się nimi posługiwać! Jestem co prawda dwuręczna - jem, piję, obsługuję komputer prawą ręką, lewą piszę, otwieram puszki, myję zęby. Myślałam, że i nożyczkami lewą ręką tnę ^^
- uszyłam nowe typy zabawek, ha!
- szykuję nagrody w Candy. Już wiem co Wam zmajstruję!

Uściski! I dziękuję szalenie za Wasze wsparcie!
Joanka :)

You Might Also Like

16 komentarze

 1. Powodzenia życzę. Czekam na prezentację nowych zabawek i oczywiście Candy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, dziękuję :D Prezentacja i candy wkrótce!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki z całych sił, powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę kibicować. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powodzenia i czekam na te nowe zabawki;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta sukienka z lat 60 tych jest cudowna! Szkoda ze za duży rozmiar!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można śmiało pokombinować ze zmniejszeniem, da radę! :)

   Usuń
 7. a ja trzymam kciuki i za Ciebie i za siebie droga konkurencjo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. No, ja już sobie coś z Twojej wyprzedaży wybrałam, mam nadzieję, że nikt mnie nie przebije :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Masz i mój głos :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Zarówno jak i do o-rety tak i do Ciebie wchodzę na bloga z taką weną ,chęcia.. widzę co wykonujecie i bardzo mi się to podoba . Inspirujesz mnie i mam nadzieję , że dojdziesz daleko w konkursie .
  Pozdrawiam !
  PS.sms wysyłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :D Pozwolę sobie również podziękować w imieniu Dominiki :)

   Usuń

Facebook