Szyciowy Blog Roku 2012

07:09


Pewnie obiła się Wam o uszy informacja o fantastycznym konkursie, organizowanym przez firmę Łucznik, mającym na celu wyłonić najlepsze SZYCIOWE BLOGI ROKU 2012 w kategoriach MODA, DIY i OSOBOWOŚĆ. Zgłosiło się aż 113 kreatywnych blogów! To, co mnie chyba najbardziej jednak cieszy to fakt, że dzięki konkursowi zebrano w jednym miejscu świetną pulę blogów, zajmujących się szeroko rozumianym szyciem, modą i rękodziełem. W ten sposób poznałam wiele naprawdę interesujących blogów, o których nie miałam totalnie pojęcia!

Wyborem najlepszych blogów w każdej z kategorii zajmie się jury, ale osobno jest też przewidziana nagroda na najlepszego bloga zdaniem internautów. Wszystkie blogi możecie przejrzeć TUTAJ. Jeśli chcecie wesprzeć mój blog w głosowaniu w kategorii DIY (Do It Yourself) od razu można zajrzeć na moją zakładkę TUTAJ i kliknąć ładny, pomarańczowy prostokąt "głosuj" ;) Każdy z Was może oddać tylko jeden głos - tym bardziej (o ile Wasz wybór padnie na mój blog) są dla mnie cenne. Głosować można do 26.03. 

Ale, ale - to co może Was zainteresować to fakt, że przewidziano sporo nagród dla głosujących internautów! Spośród tych, którzy podadzą dodatkowo swój e-mail, zostanie rozlosowanych 50 poradników Łucznika: Proste i modne szycie, Uszyj w jedno popołudnie lub Patchwork krok po kroku. Dodatkowo możecie zaargumentować swój wybór publikując komentarz na Fanpage'u konkursu - najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone trzema łucznikowymi maszynami ANNA 510! Warto spróbować! ;)

You Might Also Like

9 komentarze

Facebook