Folkowe nerki

22:44

Mam już na swoim koncie dość pokaźną ilość odszytych folkowych nerek. Chciałabym zaprezentować Wam część tej "kolekcji". Mamy góralskie kwiaty, łowickie wycinanki, pasiaki, matrioszkę, kaszubskie hafty... Macie faworytów? ;) 
I... będzie więcej! 
Przygotowuję się do festiwalu ETNOmania - 20.07, Wygiezłów pod Krakowem, widzimy się :) 
Joanka

You Might Also Like

14 komentarze

 1. Zobaczyłam jedną z Twoich folkowych nerek (konkretnie: tę czwartą) na stronie DaWanda i z miejsca się w niej zakochałam :) Zespół, w którym śpiewam, uszył sobie stroje z prawie identycznego materiału jak nerka druga, więc jest nie tylko piękna ale i bliska memu sercu. Do swoich faworytów dodam też szóstą - świetnie to wygląda: taka ładna inspiracja folkowymi motywami.
  Szczerze podziwiam Joanko to, co robisz, jesteś dla mnie olbrzymią inspiracją. Ja swoją przygodę z maszyną do szycia dopiero zaczynam i Twój blog jest jedną z głównych podpór mojej motywacji. Życzę dalszych sukcesów i jeszcze większej radości ze swojej pasji. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo, bardzo! Cieszę się, że takie wykorzystanie folkowych motywów się podoba i że to co robię może motywować :) Ze swojego przykładu wiem, że jeśli ma się w sobie za mało wiary w siebie to warto przejść przez chwile słabości z najbliższymi. Tobie też życzę powodzenia i wytrwałości później to już jest sama radość tworzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne! Wszystkie! Aż mi mowę odebrało :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Są świetne, w szczególności biała skradła moje serce!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kaszubska moim zdecydowanym faworytem!!! Chociaż 4 i 5 też piękne :) Oj, chciało by się taką mieć, ale na ciążowy brzuch nijak nie wejdą :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że motyw folkowy coraz szerzej gości w modzie i design :) I słusznie! Moim zdaniem, jest się czym pochwalić, super!

  OdpowiedzUsuń
 7. O nie! Zakochałam się w pierwszej, niebieskiej z kwiatkami na wierzchu! Ale nie widzę jej na stronie Da Wandy :( kiedy bedzie dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaszubki powstają bardzo sporadycznie, są bardzo unikatowe. Pojawią się znów prawdopodobnie w tej odsłonie w sierpniu :)

   Usuń
 8. koniecznie Kaszubska!!!! :) torba z juty jest super- dziękuję :) szykuję się na nerkę z wzorem mojej kochanej szwajcarii kaszubskiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaszubek nie mam chwilowo "na stanie", dam znać jak będą :)

   Usuń
 9. czy możesz mi ją odłożyć??? :)
  www.shekoku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow świetne!! a takie motywy teraz są bardzo na czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Swietne. Trudno wybrac faworyta.
  Szkoda ze akiurat 20.07 mam gosci bo Wygiełzów mam niedaleko

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad!

Uprzejmie uprzedzam, że wszelkie komentarze wystawiane przez firmy, będące próbą podbicia pozycjonowania swojej strony będą kategorycznie usuwane - nie trudźcie się ;)

Facebook