Targi Seaside Fashion 5.10.2014 + zapowiedź

22:25

Jak ja lubię targi! Człowiek usłyszy zawsze taką masę miłych słów, dowie się, że kojarzy go tyyyyle osób. Co najważniejsze: człowiek uwierzy w siebie, dojdzie do nowych wniosków i chce szyć, szyć, szyć i kształcić się dalej! Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzają :) Kolejnej okazji do spotkania się spodziewajcie się w okresie przedświątecznym!

fot. urbanflavour.pl
fot. urbanflavour.pl, więcej zdjęć z imprezy: klik
fot. Malwina Jakóbczyk (MiastoKultury.pl)

A tymczasem...
Mimo, że idą zimne dni nerkowe saszetki powstają nadal! Praktyka pokazuje, że jak nerka trafnie przylgnie do biodra to pora roku nie ma znaczenia! W związku z tym codzienne przez najbliższy tydzień, począwszy od poniedziałku, o godz. 20:00 na fecebooku prezentuję Wam NOWY model nerki, który trafia od razu do stałej oferty w sklepie - KLIK.
Na pierwszy rzut poszła brązowa, kwiecista saszetka, szyta z wyjątkowej tkaniny nawiązującej do stylistyki działającego w XIX w. projektanta - Williama Morrisa. Wyglądu kolejnych możecie się domyślić patrząc na materiały ;)
nerka dostępna w sprzedaży: KLIK

Pozdrowienia,
Joanka

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Targi są świetne! Uwielbiam chodzić na targi :). Twoje nerki są naprawdę świetne i niepowtarzalne! Dobierasz idealne materiały - te na ostatnim zdjęciu są również świetne i z pewnością stworzysz z nich wspaniałe nerki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! Zawsze staram się, aby materiały ze sobą grały - moje malarsko patrzące oko nie lubi przypadkowości ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Joanko - jesteś wspaniała. :) Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń

Facebook