Targi Seaside Fashion 5.10.2014 + zapowiedź

22:25

Jak ja lubię targi! Człowiek usłyszy zawsze taką masę miłych słów, dowie się, że kojarzy go tyyyyle osób. Co najważniejsze: człowiek uwierzy w siebie, dojdzie do nowych wniosków i chce szyć, szyć, szyć i kształcić się dalej! Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzają :) Kolejnej okazji do spotkania się spodziewajcie się w okresie przedświątecznym!

fot. urbanflavour.pl
fot. urbanflavour.pl, więcej zdjęć z imprezy: klik
fot. Malwina Jakóbczyk (MiastoKultury.pl)

A tymczasem...
Mimo, że idą zimne dni nerkowe saszetki powstają nadal! Praktyka pokazuje, że jak nerka trafnie przylgnie do biodra to pora roku nie ma znaczenia! W związku z tym codzienne przez najbliższy tydzień, począwszy od poniedziałku, o godz. 20:00 na fecebooku prezentuję Wam NOWY model nerki, który trafia od razu do stałej oferty w sklepie - KLIK.
Na pierwszy rzut poszła brązowa, kwiecista saszetka, szyta z wyjątkowej tkaniny nawiązującej do stylistyki działającego w XIX w. projektanta - Williama Morrisa. Wyglądu kolejnych możecie się domyślić patrząc na materiały ;)
nerka dostępna w sprzedaży: KLIK

Pozdrowienia,
Joanka

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Targi są świetne! Uwielbiam chodzić na targi :). Twoje nerki są naprawdę świetne i niepowtarzalne! Dobierasz idealne materiały - te na ostatnim zdjęciu są również świetne i z pewnością stworzysz z nich wspaniałe nerki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! Zawsze staram się, aby materiały ze sobą grały - moje malarsko patrzące oko nie lubi przypadkowości ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Joanko - jesteś wspaniała. :) Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad!

Uprzejmie uprzedzam, że wszelkie komentarze wystawiane przez firmy, będące próbą podbicia pozycjonowania swojej strony będą kategorycznie usuwane. Lubię swojego bloga, lubię grzyby, nie lubię pasożytniczych hub!

Facebook

Subscribe