Wielofunkcyjna pani domu

22:39

Samica w środowisku naturalnym nie musi prać, gotować, sprzątać, oj nie! Miłym atutem jest umiejętność cerowania skarpet Mężczyzny i łatania dziur, ale to też nie jest aż tak istotne. Porządną Panią domu powinny zainteresować ZABAWKI Samca. Jeśli do tego kobieta sama podejmie inicjatywę, wykaże chęć troski i zabezpieczenia ich przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem to staje się w oczach Samca aniołem. 

Z chęci przypodobania się Samcowi i jego niezaprzeczalnemu, wielkiemu zapotrzebowaniu na ochronę sprzętu muzycznego powstał pokrowiec. Jest bez szału: kwadratowy, z kodury i pianki, wyścielony miluśką flanelą, Szwy zabezpieczone lamówkami. Niby zwykły, ale jakże urosłam w oczach jako partnerka życiowa! ;)


A jak Wam idzie ułaskawianie swoich Mężczyzn szyciem? :D
Joanka

You Might Also Like

14 komentarze

 1. Ja wczoraj swojemu spodnie naprawiałam i koszulę, no i mężuś zadowolony ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiemu to dobrze :D

   Usuń
  2. "A potem jeszcze chce coś od żony zmęczonej wieczorem w łóżku" hahaha <3

   Usuń
 2. Mój mężczyzna sam potrafi szyć, ale ja nie lubię się dzielić maszyną ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha, ja z Tobą i Paweł z Konradem możemy sobie przybić piątki! :D

   Usuń
 3. Świetny pomysł, tez by mi się taki pokrowiec przydał :-) Ja mojego głównie spodnie skracam, ale zadowolony zawsze :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni mają z nami za dobrze! :D

   Usuń
  2. Moja aktywność szyciowa w stosunku do mojego męża też ogranicza się do skracania spodni, i est usatysfakcjonowany ;)

   Usuń
 4. A ja mojemu uszyłam nie dawno pokrowiec na paletkę do tenisa stołowego i to był mój sposób na ułaskawienie mojego M, a pokrowiec nie musi być nie wiadomo jak piękny, ma być porządny i funkcjonalny!!! A twój na pewno taki jest. Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie o to chodzi ;) Swoją drogą: o tym, że przydałby się pokrowiec na paletki też i u nas była mowa.... Ups ;)

   Usuń
 5. Moje największe osiągnięcie szyciowe na rzecz męża to przedłużenie treningowych spodni/ rajtek do jazdy na rowerze! Trudne bo rozciągliwe a ja bez overlocka ale znalazłam na to sprytny sposób :) Obawiam się tylko, że teraz już wszystkie rajtki będę musiała przerabiać (mąż 196cm a producenci ciuchów kolarskich bezlitośni) :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łoooooo gratuluję! To jest mega wyczyn!

   Usuń
 6. U mnie jest łatwo, bo bawimy się w rekonstrukcję historyczną, więc sam przychodzi i mamrocze, że wams by się nowy przydał, sznurek do snapsacka, pludry się za szerokie zrobiły... I tu wkracza bohaterka w swoim domu, wywołując w Mężczyźnie zachwyt ;) ale działa to w obie strony, bo ja piszczę jak mała dziewczynka, kiedy w prezencie dostaję np. nową półeczkę na krawieckie przydasie:)

  OdpowiedzUsuń

Facebook