Pomorskie craftuje, ja z nim!

22:14

Postanowiłam, że napiszę ten post dzisiaj, drugiego kwietnia, aby ktoś nie odebrał tego jako żart. W szczególności, że sama trochę nie dowierzam. Jest mi miło ogłosić, że trafiłam do Design Teamu bloggerek prowadzących stronę Pomorskie Craftuje!

Jeśli którykolwiek z bloggerów zajmujących się hand made'm w obrębie województwa pomorskiego nie zna platformy - zachęcam migusiem do zapoznania się! Blog skupia osoby zajmujące się rękodziełem wszelkiej maści. Znajdziecie na nim bazę bloggerów (rzućcie okiem - być może któryś z nich jest Waszym sąsiadem?), inspiracje, tutoriale oraz wiele wyzwań tematycznych, motywujących do regularnej i kreatywnej pracy. Mam nadzieję, że na platformie zagości więcej szycia! To znaczy inaczej: jestem tego pewna, bo będę Wam przygotowywać tutoriale, ale liczę na to, że liczba szyjących odbiorców i aktywnych członków wzrośnie! Zapraszam Was serdecznie w imieniu całej ekipy!

Na pokład PC trafiłam w miłym momencie - strona obchodzi właśnie swoje 3  urodziny. Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was konkurs. Zadanie jest proste: należy stworzyć dowolną pracę, w dowolnej technice pracę, nawiązującą do logo. Niebiesko-żółtego, marynistycznego szaleństwa czas start! Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia. Nagrody - niespodzianka: przygotowałyśmy je dla Was same! Ja uszyłam portfelik/kosmetyczkę z soczystym żółtym wnętrzem. Szczegóły zabawy: KLIK

Życzę Wam i sobie dobrej zabawy!
Joanka

You Might Also Like

0 komentarze

Facebook