Co się dzieje? Podsumujmy!

17:32

Dziś na deser po całym, zalatanym tygodniu post informacyjny. Dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy, oj dużo! Kolejny post w przygotowaniu, będzie dość słodko-gorzki.

#1
W tym miesiącu mam przyjemność być gościem miesiąca na blogu Pomorze Craftuje! W ramach cyklu PKP (Pomorskie Kobiety Przedsiębiorcze) przeprowadzono ze mną wywiad. Zapraszam gorąco do lektury, gdzie podzieliłam się informacjami odnośnie mojego szyciowego i pozaszyciowego trybu: KLIK
Bycie gościem miesiąca pozwala też na dyktowanie warunków! Dlatego też...

#2
Ruszył konkurs, w którym mogłam wyznaczyć temat przewodni! Nie mogło być inaczej: konkurs rozgrywa się pod hasłem: "polne kwiaty". Do wygrania polna nerka mojego autorstwa! Więcej szczegółów znajduje się tutaj: KLIK. Rękodzielnicy! Biegnijcie na łąki szukać inspiracji! Wyzywam Was!
#3
Jutro, w sobotę w godz. 11:00-18:00 można spotkać mnie na zjeździe Szamochodów w Gdańsku, organizowanym przez Protokulturę na terenie stoczni. Link do wydarzenia: KLIK.

#4
Najważniejsze!
Po raz pierwszy mogę zaprosić Was na warsztaty, które będę miała przyjemność poprowadzić! Przy mojej pomocy uszyjesz odblaskowego liska, bezpiecznego Towarzysza wszelkich podróży! 


Informacje techniczne:
15.05, Sztuka Wyboru w Gdańsku, salka na I piętrze
godz. 14:30-16:00.
koszt. 40 zł (1 os / + 1 dziecko, kolejna pociecha +20 zł)
1,5 godz. miłej zabawy dla dużych i małych! W  tym czasie możesz zrobić tyle lisów, ile dasz radę! Możesz zasiedlić nimi cały dom i las! ;) Wszystkie materiały będą dostępne. 
ZAPISY: info@joanka-z.pl

Warsztat będzie towarzyszył imprezie urodzinowej MAMYWENE. Ten fantastyczny, trójmiejski kolektyw obchodzi swoje 2. urodziny! Z tej okazji Dziewczyny przygotowały dla Was szereg atrakcji! Lisie warsztaty będą tylko jedną z nich!

Koniec ogłoszeń parafialnych. Poczytajcie lekturę, a potem wpadnijcie koniecznie na wydarzenia i kolejny post! Dopracowuję go, będzie dla mnie ważny.

Do zobaczenia i miłego weekendu!
Zakręcona jak słoik Joanka

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Ciekawy wywiad. Bardzo przyjemnie i lekko się czyta do kawa rano ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło! :) No i dobrze, że wróciłaś!

   Usuń
 2. A ja dzięki temu wywiadowi nieco Cię poznałam, gdyż dopiero niedawno na Ciebie, wirtualną natrafiłam :) Z chęcią wezmę udział w następnym wyzwaniu " slow sewing", gdyż ta filozofia jest mi niezmiernie bliska:) Na to do 19.05. już się niestety nie załapię... Pozdrawiam, Natalia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Ale ale! Zostałam pomylona z Joulenką, to ona prowadzi wyzwanie "slow sewing", moje wyzwanie trwa do 9.06, więc jest sporo czasu! ;)

   Usuń

Facebook