I to jest szycie! JUKI + Washpapa + Joanka Z.

11:33


Cofnijmy się w czasie do pierwszego dnia miesiąca. Jest 1.08, upalny dzień w Warszawie. Jestem przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi i szukam miejsca, aby się schować w cieniu i ogarnąć dojazd. Dzwoni Kasia, że zabierze mnie na Ursynów autem. Wszystko byłoby takie zwykłe, gdyby nie fakt, że Kasia jest jedną dwóch głów kierujących marką Washpapa i jedziemy do europejskiej centrali firmy JUKI na spotkanie z Ikuko i Marceliną. Wow!

Pod koniec czerwca zrodził się pomysł, by połączyć nasze trzy siły i stworzyć ciekawy projekt: Washpapa, JUKI i ja, ramię w ramię, dla Was. Spotkałyśmy się, by zrobić burzę mózgów i poprowadzić dalej zalążki pomysłów. Szybko się okazało, że mamy bardzo spójną wizję całości i zamiast rozwijać kolejne pomysły musiałyśmy się raczej skupić na tym, by ograniczyć ich ilość! Wyszłam na miękkich nogach, z świerzbiącymi do roboty paluchami i z głową pękającą od chęci i wizji jak to poprowadzić! A macie na co czekać! :)

We współpracy z JUKI i Washpapą przygotuję dla Was serię 4 tutoriali, z których każdy będzie inspirowany bieżącą porą roku. Dzięki nim poznacie ciekawostki jak sobie radzić z Washpapą i co ważne: będziecie mogli cieszyć się wyjątkowymi, własnoręcznie uszytymi wielofunkcyjnymi akcesoriami! Więcej szczegółów nie zdradzę poza tym, że jest już ze mną maszyna JUKI HZL-80HP-B i arkusz Washpapy aged stone.


Jeśli nie próbowaliście jeszcze szyć z papieru, to będzie dobra okazja! Osobiście samą Washpapą jestem oczarowana, a o historii naszego romansu, jak i samej Washpapie możecie przeczytać tutaj. Jeśli macie opory lub brakuje Wam motywacji - spokojnie! Będziecie mieli też okazję szyć ją razem ze mną! Już teraz mogę Was poinformować, że w październiku poprowadzę warsztaty szycia Washpapy w ramach planowanych JUKI DAYS.

Piszę Wam mocno podekscytowana. Dopijam yerbę i wracam do przygotowywania dla Was pierwszego jesiennego tutorialu, który opublikuję już 9.09 na blogu! 

Miłego dnia,
Joanka Z.


You Might Also Like

10 komentarze

 1. Super! :D Będę czekać w napięciu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z zaciekawieniem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, już się nie mogę doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądałam już torby uszyte z tego papieru i bardzo mi się spodobały.
  będę chciała, jeżeli czas wolny znajdę dołączyć i szyć z tobą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć,
  Czekam z niecierpliwością.
  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie! <3 Czekam z niecierpliwością :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacja ! Nie mogę się doczekać :) !

  OdpowiedzUsuń
 9. Postanowiłam zrobić nerkę z washpapy i poległam. Podczas wywijania na drugą stronę, myślałam, że stracę rękę :( liczę na pomocne wskazówki, bo zakupiłam kilka arkuszy i się kurzą ;p tak więc czekam z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje, że tutorial rozwieje wszelkie wątpliwości pomoże w szyciu! Rzuć okiem: TUTORIAL

   Usuń

Facebook