I to jest szycie! JUKI + Washpapa + Joanka Z.

11:33


Cofnijmy się w czasie do pierwszego dnia miesiąca. Jest 1.08, upalny dzień w Warszawie. Jestem przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi i szukam miejsca, aby się schować w cieniu i ogarnąć dojazd. Dzwoni Kasia, że zabierze mnie na Ursynów autem. Wszystko byłoby takie zwykłe, gdyby nie fakt, że Kasia jest jedną dwóch głów kierujących marką Washpapa i jedziemy do europejskiej centrali firmy JUKI na spotkanie z Ikuko i Marceliną. Wow!

Pod koniec czerwca zrodził się pomysł, by połączyć nasze trzy siły i stworzyć ciekawy projekt: Washpapa, JUKI i ja, ramię w ramię, dla Was. Spotkałyśmy się, by zrobić burzę mózgów i poprowadzić dalej zalążki pomysłów. Szybko się okazało, że mamy bardzo spójną wizję całości i zamiast rozwijać kolejne pomysły musiałyśmy się raczej skupić na tym, by ograniczyć ich ilość! Wyszłam na miękkich nogach, z świerzbiącymi do roboty paluchami i z głową pękającą od chęci i wizji jak to poprowadzić! A macie na co czekać! :)

We współpracy z JUKI i Washpapą przygotuję dla Was serię 4 tutoriali, z których każdy będzie inspirowany bieżącą porą roku. Dzięki nim poznacie ciekawostki jak sobie radzić z Washpapą i co ważne: będziecie mogli cieszyć się wyjątkowymi, własnoręcznie uszytymi wielofunkcyjnymi akcesoriami! Więcej szczegółów nie zdradzę poza tym, że jest już ze mną maszyna JUKI HZL-80HP-B i arkusz Washpapy aged stone.


Jeśli nie próbowaliście jeszcze szyć z papieru, to będzie dobra okazja! Osobiście samą Washpapą jestem oczarowana, a o historii naszego romansu, jak i samej Washpapie możecie przeczytać tutaj. Jeśli macie opory lub brakuje Wam motywacji - spokojnie! Będziecie mieli też okazję szyć ją razem ze mną! Już teraz mogę Was poinformować, że w październiku poprowadzę warsztaty szycia Washpapy w ramach planowanych JUKI DAYS.

Piszę Wam mocno podekscytowana. Dopijam yerbę i wracam do przygotowywania dla Was pierwszego jesiennego tutorialu, który opublikuję już 9.09 na blogu! 

Miłego dnia,
Joanka Z.


You Might Also Like

10 komentarze

 1. Super! :D Będę czekać w napięciu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z zaciekawieniem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, już się nie mogę doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądałam już torby uszyte z tego papieru i bardzo mi się spodobały.
  będę chciała, jeżeli czas wolny znajdę dołączyć i szyć z tobą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć,
  Czekam z niecierpliwością.
  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie! <3 Czekam z niecierpliwością :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacja ! Nie mogę się doczekać :) !

  OdpowiedzUsuń
 8. Postanowiłam zrobić nerkę z washpapy i poległam. Podczas wywijania na drugą stronę, myślałam, że stracę rękę :( liczę na pomocne wskazówki, bo zakupiłam kilka arkuszy i się kurzą ;p tak więc czekam z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje, że tutorial rozwieje wszelkie wątpliwości pomoże w szyciu! Rzuć okiem: TUTORIAL

   Usuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad!

Uprzejmie uprzedzam, że wszelkie komentarze wystawiane przez firmy, będące próbą podbicia pozycjonowania swojej strony będą kategorycznie usuwane. Lubię swojego bloga, lubię grzyby, nie lubię pasożytniczych hub!

Facebook

Subscribe