MAŁE-DUŻE OSIĄGNIĘCIA

Zaniedbałam ten dział przez ostatnie lata.
Obecnie jestem szczęśliwą właścicielką własnej marki rękodzielniczej "Joanka z.", szefem i swoim pracownikiem w jednym. Polecam się w zakresie akcesoriów!- Październik 2015
Zapraszam do obejrzenia wywiadu, który przeprowadziła ze mną białostocka bloggerka QrkokoJa i moja historia w 20-minutowej pigułce! - Wrzesień 2015
Po dwóch latach prowadzenia firmy pogubiłam się w małych wyróżnieniach. Tak naprawdę każda wzmianka na portalach, wyróżnienie produktów, miły komentarz klienta, uśmiech podczas targów czy opublikowane gdzieś zdjęcie z rzeczą mojego autorstwa jest moim małym-wielkim sukcesem! Współpracowałam z JUKI, Teekenne, współpracuję z Modną Kozą, Trudnym Dzieciakiem, firmą Made by Pets. Produkty marki "Joanka Z." możecie znaleźć w kilku sklepach w Polsce:

Gdynia:
ELSKA - CH Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2
DAMY NIE DAMY - ul. Przebendowskich 16

Gdańsk:
ELSKA - Galeria Bałtycka, Aleja Grunwaldzka 141
GOODS & TRADE - ul. Długa 71

Warszawa:
3GRAVITY - ul. Lipowa 7A


- Zachęcam do lektury wywiadu przeprowadzonego ze mną przez CraftoholicShop: KILK


- 21.02.2014 w Zatoce Sztuki w Sopocie Joanka Z. po raz pierwszy prezentuje publicznie swoje szyciowe poczynania na pokazie ilustracji "Carnivale" u boku Miłki Steciak - Trudny Dzieciak (fotorelacja - KLIK).

- Joankowe twory są promowane przez wiodące galerie z rękodziełem: Decobazaar, DaWanda, MyBaze oraz ArtMadam.

- Wrzesień 2013 jest przełomowym momentem dla Joanki Z., która założyła firmę!

Blog znalazł się w pierwszej 60-tce wśród 808 blogów zgłoszonych w konkursie na BLOG ROKU 2012! Dziękuję Wam bardzo, bardzo za każdy oddany głos poparcia dla tego, co robię :)

- Uszyta przeze mnie biała, lniana sukienka została jedną z nagrodzonych kreacji w konkursie "Moja wakacyjna stylizacja z Burdą", organizowanym przez portal Burda.pl


- Wywiad z Joanką-z na portalu JakUszyc.pl otworzył cykl rozmów z osobami, które szyją i tworzą z pasją - zapraszam do lektury - KLIK!

- Uszyta przeze mnie sukienka została wyróżniona w konkursie "WIOSNA W KLIMACIE RETRO”, organizowanym przez firmę Łucznik.

- Zdjęcia uszytych przeze mnie rzeczy oraz krótki wywiad z Joanką-z znalazły się w Burdzie "Szycie krok po kroku" nr 2/2012

- Publikacja uszytych przeze mnie spodenek oraz krótka notka o blogu w Burdzie nr 2/2012
    

- Wykonane przeze mnie kolczyki zajęły III miejsce w konkursie na sylwestrową biżuterię, organizowanym przez sklep internetowy pasart.pl.

Facebook